Sealection 500

logo-sealection500-300x120Piana przyjazna środowisku, wydajna i zapewniająca wysoką oszczędność energii. Jest to jeden z najpopularniejszych produktów amerykańskiej firmy, oferowany świadomym klientom od prawie 20 lat. Doceniany przez setki tysięcy konsumentów za znakomite właściwości izolacyjne i niebywałą trwałość.

Uzyskana w wyniku pracochłonnych badań i wieloletnich testów unikatowa formuła otwartokomórkowej pianki gwarantuje pełną satysfakcję przy ocieplaniu niemal każdego budynku. Przy montażu za pomocą wysokociśnieniowego precyzyjnego natrysku produkt zwiększa swoją objętość aż 120-krotnie – tym samym oszczędza czas i pieniądze, pozwalając na szybką realizację inwestycji i oczekiwany natychmiastowy rezultat.

Do głównych cech pianki DEMILEC Sealection 500 należą: redukcja kosztów energii nawet do 50%, świetne parametry oporu cieplnego i gęstości, możliwość zastosowania do mniejszych systemów COWiG, ograniczenie hałasu, alergenów i kurzu oraz brak oznak rozkładu i negatywnego wpływu czasu na produkt. Posiada atest PZH oraz spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa organizacji i instytucji z USA i całego świata.

 

Podkarpackie Firmy oferujące natrysk pianką Sealection 500

EKOizolacje