Demilec

logo-demilec-300x103Demilec jest amerykańskim przedsiębiorstwem o ponad 25-letniej tradycji. Posiada zakłady produkcyjne w Arlington w Teksasie, w których wytwarza dystrybuowane na cały świat najwyższej jakości pianki poliuretanowe do zastosowań izolacyjnych w budownictwie, rolnictwie, przemyśle oraz powłoki dla przemysłu motoryzacyjnego.

Demilec

źródło: www.demilec.com

Wśród produktów Demilec można wyróżnić piany Sealection® 500, Sealection Agribalance® czy Heatlok Soy®, każda opatentowana, unikatowa i bardzo skuteczna.

Demilec stawia sobie za cel obniżanie zapotrzebowania na energię. Izolowane ich produktami budynki są bardziej wydajne energetycznie, przez co do środowiska emitowana jest mniejsza ilość zanieczyszczeń. Co ważne, Demilec do produkcji pianek używa odnawialnych surowców naturalnych i materiałów na bazie surowców poddanych recyklingowi.

Firma jest obecna w Polsce. Z jej rozwiązań korzysta wielu klientów w naszym kraju, którzy docenili walory technologii natrysku piankami PUR i wyróżniającą się jakość produktów Demilec.

Produkty

 

Podkarpackie Firmy oferujące natrysk piankami Demilec

EKOizolacje